Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Sevgili Ziyaretçi,

Eren Açar, adına sahip sitenin içerisindeki tüm içerikler, bizzat Eren Açar tarafından veya izin verilmiş kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Bu siteyi kullanan tüm ziyaretçiler aşağıdaki belirtilen kurallar çerçevesinde Kullanım Koşulları tarafınızca kabul etmiş sayılır.

İçerik Kullanımı

www.erenacarreal.com’da yer alan içerikler bazı sponsorlu içerikler ve misafir yazarların oluşturduğu içerikler hariç, Eren Açar tarafından oluşturulmaktadır. Kaynak gösterilmek şartı ile bu içeriklerin bir kısmı kullanılabilir. Bu siteden alıntı yapacağınız içeriği lütfen aşağıdaki şekilde, içeriğinizde belirtiniz.

Yukarıda belirtilen koşullara uyulmadığı takdirde 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında şahsınıza cezai işlem uygulatma hakkına sahibiz. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ilişkin telif hakları ve yasal düzenleme koşullarına buradan ulaşabilirsiniz.

Not: Dini içeriklerin hiçbiri bu kurallara tabi değildir. Hepsinin ücretsiz ve kaynaksız kullanımına izin verilmiştir.

Yorum Yapmak

www.erenacarreal.com’da yayınlayan içeriklere yorum yazan tüm ziyaretçiler aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılır.

  • Herhangi bir yazı ya da sayfaya eklediğiniz yorumlardan, www.erenacarreal.com hiç bir şekilde Hukuki ve cezai alanda sorumlu değildir. Bütün sorumluluk yorumu yazan kullanıcıya aittir.
  • Ziyaretçilerin yorumları genel ahlak kurallarına uymalı, iftira içermemelidir. Aksi takdirde kullanıcılara herhangi bir bildirim yapmadan yorumlar silinebilir.

Gizlilik Politikası

www.erenacarreal.com, kişisel gizlilik haklarınıza saygı duyuyor ve sitede geçirdiğiniz süre zarfında gizlilik politikasına uygun çalışıyor. Verileriniz, bağlandınız sanal sunucu adresiniz ve daha fazlası sitemizde saklı tutulmakta ve gerektiğinde 3. şahıslarla paylaşılmaktadır.

Kişisel bilgilerinizin güvenliği ile için ilgili bazı önemli açıklamalar ve bilgilerin 3. şahıslarla paylaşımı hakkında önemli bilgiler içeren gizlilik politikası sayfasından öğrenebilirsiniz.

İletişim

İçerik kullanımı, yorum yapmayı ve gizlilik politikası konusunda belirtilen tüm kullanım koşulları, bütün ziyaretçilerce kabul etmiş sayılmış olup, bir maruzat için iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.