Reklam ve İş Birliği

Reklam ve İşbirliği İçin

Reklam vermek ve işbirliği yapmak, sizin, bizim ve tüm etkileşim içerisinde bulunduğumuz kişilerin yararına olacaktır. Reklamınız, ürününüzün, kurumunuzun tanıtımını yapmak, sizin markanızın bilinirliğini arttırarak, markanızın kullanımına ve ürününüzün satışına teşvik edici olacaktır.

Başlangıçta blog üzerinden hiçbir gelir elde edilmeyeceği kanaatindeydim, lakin ilerleyen süreçlerde bu görüş yerine, kazan-kazan düşüncesini benimsedim. Bununla birlikte elde edilen gelirlerin hiçbirisi şahsıma değil, yeni içeriklerin üretimi için harcanacaktır.

Yapılabilecek Reklam Türleri

Banner Reklamları – Web sitemizin ana sayfasındaki ve yazı sayfalarındaki alt ve üst, sağ ve sol alanlarda (side bars, header ve footer)’da Banner olarak reklam verebilirsiniz. Banner resim ve yazıdan ibaret olup, link çıkışlı ve link çıkışsız olarak ikiye ayrılmaktadır. Banner resmindeki içerik sitemizin içeriği ile uyumlu olmak koşuluyla, belli bir süreye kadar herkese açık olarak yayınlanacaktır.

Değerlendirme Yazısı – Ürün veya hizmetinizi deneyimleyerek, onun hakkında kapsamlı bir değerlendirme yazısı yayınlayabiliriz. Bu yazıyı da blog sayfamızda paylaşabiliriz. Kitap veya blogunuz hakkında samimi bir değerlendirme yaparak, sitenizi veyahut kanalınızı okuyucularımıza sunabiliriz.

Sponsorluk – Bir yazımızda, değerlendirmemizde, araştırmalarımızda ve sunumuzda kullanacağımız ekipmanlara, araç gereçlere sponsor olabilirsiniz. Bu yolla hem yazı yazılmasını ve araştırmamızı kolaylaştırabilir hem de yazılarımızda ve sosyal medya paylaşımlarımız da sponsorluğunuzdan bahseder ve markanızın bilinirliğine katkı sağlayabiliriz.

Tanıtım Yazısı – Sizin hazırladığınız bir tanıtım yazısını, Eren Açar sitesinin içeriği ile uyumlu olmak şartıyla paylaşabiliriz. Bu yazı tarafınızca yahut tarafımızca yazılabilecek olup, yazının içeriğini, ilgili kategoride, yazının reklam olduğu okuyuculara bildirilerek paylaşabiliriz. Okuyucunun, reklam olduğundan haberi olmadan hiçbir tanıtım yazısı sitemizde paylaşmıyoruz.

Karşılıklı Büyüme

Diğer aktivasyon, işbirliği ve partnerlik gibi farklı projelere ve tekliflere açığız. Tüm teklifleriniz için iletişim sayfası içerisinde paylaşılan adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.